Впливове у фінансово-економічному світі британське видання Financial Times віддало пальму першості в номінації «людина року» Ілону Маску через його внесок у революцію в автомобільній галузі на користь електромобілів.
Про це йдеться в розгорнутій публікації FT в середу, передає Укрінформ.
FT назвала Ілона Маска людиною року, оскільки він ініціював історичний зсув у світовій автомобільній промисловості в бік електромобілів.
Навіть якби Tesla раптом рухнула наступного року – чого, на відміну від попередніх двох років, зараз ніхто не прогнозує – Маск перетворив одну з найважливіших світових галузей таким чином, що це вже має серйозні зміни для урядів, інвесторів і клімату, – зауважує видання.
Впродовж минулого десятиліття його компанія довела, що електромобілі можуть конкурувати з кращими за стилем і продуктивністю автівками. Цього року найбільші виробники – від Ford і Volkswagen до Toyota і Mercedes-Benz взяли на себе очевидні зобов’язання щодо переорієнтації на електромобілі, зауважує FT.
Цього року Ілон Маск був повсюди – і не лише в тому, що робить його одним із найзначиміших, однак і суперечливих бізнес-діячів останнього часу, – зауважується в матеріалі.
Нагадаємо, що американський підприємець і засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск став найбагатшою людиною світу. Ілон Маск обігнав засновника компанії Amazon Джеффа Безоса.




