Фото: mkrada.gov.ua

Гуманітарна допомога жителям Миколаєва: пункти видачі та продуктові набори

З початку повномасштабної російської агресії підрозділи соціального захисту Миколаєва видали вже понад 15 тисяч продуктових наборів.

У Миколаєві діють пункти, завітавши до яких соціально незахищені громадяни можуть отримати гуманітарну допомогу. Вони працюють на базі районних центрів соціального обслуговування. Окрім цього, такі пункти знаходяться й у віддалених мікрорайонах міста.

Наприклад, у мкр. Варварівка пункт видачі гуманітарної допомоги розташований по вул.Клубній, 82, у мкр. Північний – по вул. Архітектора Старова, 6/11, у мкр. Тернівка – по вул. Ілька Борщака, 5.

Так, у середньому за день там видають біля 80 продуктових наборів, які включають воду, курку, консерви, макаронні та кондитерські вироби, картоплю. В цілому ж щодня підрозділи соціального захисту міста роздають близько 500 продуктових наборів.

Читайте також: До Миколаєва надійшла гуманітарна допомога від Фонду Народонаселення ООН в Україні

Також у зазначених пунктах усім охочим безкоштовно видають хліб, який випікається завдяки фінансовій підтримці Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Відзначимо, що з початку повномасштабної російської агресії підрозділи соціального захисту Миколаєва видали вже понад 15 тисяч продуктових наборів.

Нагадаємо, що до лікарень Миколаєва надійшла гуманітарна допомога від благодійного фонду “Маніфест миру”. Заклади охорони здоров’я отримали чотири апарати для VAC-терапії, яка застосовується для лікування хронічних та гострих ран, опіків, відкритих травм живота та грудної клітини.

Також до Миколаєва надійшов гуманітарний вантаж від громади турецького міста-побратима Нілюфер (Бурса). Продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти – уся надіслана допомога буде розподілена підрозділам територіальної оборони, місцевим гуманітарним центрам та лікарням міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram