Грузія готова з 1 липня приймати іноземних туристів

З 15 червня в Грузії відновлять внутрішній туризм, а з 1 липня країна буде готова приймати туристів з-за кордону. Про це розповів прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія під час презентації антикризового плану з відновлення туризму в країні.

Про це повідомляє 7 ДНІВ-УКРАЇНА, передає грузинський «Перший канал».

Відновити туризм тут планують шляхом створення «коридорів безпеки» на сухопутному кордоні із сусідніми країнами, а також створюючи можливості для таких коридорів під кутом зору двосторонніх перемовин із країнами, які складають для грузинів туристичний інтерес. Ці перемовини вже почалися, розповів Георгій Гахарія.

Він додав, що для ефективного відкриття готелів, сектор туризму буде повністю звільнений від податку на нерухомість до кінця 2020 року, а також податки компаній, що працюють в туристичній галузі, будуть затримані на дев’ять місяців, до кінця року.

Дивіться також: Повний карантин у Миколаєві не працює!

Міністр економіки та сталого розвитку Натя Турнава додала, що в равмках відкриття туристичного сезону плануєтсья поступово відновити авіасполучення.

Готелі для туристів до 15 червня обладнають та перероблять відповідно до правил безпеки та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я в Грузії.

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили до 22 травня. Проте, з 11 травня розпочнеться зняття перших обмежень і перехід до концепції адаптивного карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram