У Миколаївському ліцеї №19 відбувся День відкритих дверей. Батьків і майбутніх учнів закладу познайомили з його освітніми напрямами, умовами навчання, а відмінники ліцею поділилися перевагами здобуття освіти в цій школі.
Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ».
Затишно, відкрито і по-родинному. Саме так зустрічає гостей Миколаївський ліцей №19 під час Дня відкритих дверей, аби ближче познайомити майбутніх учнів і їхніх батьків з атмосферою навчального закладу. Школа вже понад півстоліття є одним із провідних освітніх закладів міста.
Наша школа, а потім ліцей, вже існує 50 років — з 1974 року. Це найбільший заклад в Інгульському районі. Діточок у нас 1380. Наші напрямки в 10 класах, профільних класах — це клас інформаційних технологій, українська філологія, природничий блок і іноземна філологія, де діти вивчають дві мови — англійську та німецьку, — розповів директор Миколаївського ліцею №19 Олексій Ільїн.
Школа має гарну матеріально-технічну базу, додає директор. Йдеться про сучасні лабораторії, комп’ютерні класи та простір для розвитку дитини як у науці, так і у творчості та спорті. А питання безпеки учасників освітнього процесу тут серед головних пріоритетів.
У нас є два укриття і це дає можливість, щоб всі діти навчалися в першу зміну. Це дуже добре, це влаштовує батьків, дуже класно дітям. Тому ми працюємо.
Колектив ліцею — це команда професіоналів. Учителі ретельно працюють з дітьми, аби повністю розкрити потенціал кожного учня. І це вдається, каже вчителька вищої категорії та відмінниця освіти Олена Фартукова.
Вже дуже багато років я працюю в цьому колективі. Колектив дуже такий, люди мають високу кваліфікацію, дуже гарно працюють і дають гарні результати на всіх рівнях у нас від міського до всеукраїнського. Люди добрі, доброзичливі, порядні, висококваліфіковані.
А от активні, цілеспрямовані, з високими результатами у навчанні, спорті та мистецтві — це про учнів ліцею. У цих стінах вони не просто здобувають знання, а реалізують себе вже зі шкільної парти.
Я брала участь в декількох всеукраїнських олімпіадах. Торік я зайняла перше місце на всеукраїнській олімпіаді з історії, а в цьому році я брала участь в олімпіаді з хімії та теж зайняла друге місце на всеукраїнській олімпіаді з історії, — розказала учениця та стипендіатка Президента України Олександра.
Олександра — учениця 10 класу, батьки дуже хотіли, аби їх дочка вчилася в цій школі. А її власна старанність і зусилля педагогів допомогли дівчині потрапити у когорту кращих учнів і стати президентською стипендіаткою.
Я зараз ще думаю про своє майбутнє, поки ще не вирішила з університетом, але я бачу себе в міжнародній економіці.
За словами учениці для неї ліцей №19 — це не просто школа, а місце, де знання поєднуються з підтримкою. Тож, на думку педагогів саме так і формується успішне молоде покоління: завдяки поєднанню навчання і натхнення, разом з допомогою батьків і вчителів.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




