Голова ДСНС відзначив нагородами миколаївських вогнеборців

Наприкінці минулого тижня Голова державної служби з надзвичайних ситуацій прибув до Миколаєва. Сергій Крук подякував миколаївським вогнеборцям та відзначив відомчими нагородами рятувальників, які ліквідовували наслідки підриву Каховської ГЕС та залучалися до гасіння масштабної пожежі на об’єкті критичної інфраструктури. Також голова ДСНС подякував кожному вогнеборцю, який залучався до пошуково-рятувальних робіт під час руйнування триповерхового житлового будинку, який нещодавно постраждав від російської ракетної атаки.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: