Генштаб оголосив про призов до ЗСУ 500 офіцерів запасу

Міністр оборони Андрій Таран підписав наказ про призов на військову службу 500 офіцерів запасу в червні-липні цього року.

Про це повідомляє пресслужба Генштабу Збройних Сил України.

Зазначається, що відповідно до наказу, за 16 військово-обліковими спеціальностями підлягатиме призову 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу.

Офіцерів буде призначено на посади слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти для проходження обов’язкової підготовки протягом трьох місяців”, – розповіли у Генштабі.

Зазначається, що підготовку призваних офіцерів на курсах перепідготовки й підвищення кваліфікації планується розпочати з 2 липня.

Метою призову офіцерів є набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту вітчизни, накопичення військово-навченого ресурсу в запасі після їх звільнення, підвищення рівня укомплектованості Збройних сил України офіцерським складом”, – додали у відомстві.

У Генштабі наголосили, що після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до військових частин ЗСУ.

Разом з тим повідомляється, що до участі в Операції Об’єднаних сил призвані офіцери залучатись не будуть, крім випадків добровільного укладання ними контракту про проходження військової служби.

Зазначається, що на офіцерів, яких буде призвано, розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Також за ними зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Нагадаємо, що З 10 червня почне курсувати річковий транспорт за маршрутом “Каботажний Мол – Мала Корениха”

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram