Олексій Вадатурський / Фото з відкритих джерел

Гендиректор “НІБУЛОНа” закликав Світлану Федорову передати зайві ШВЛи міським лікарням

Генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський заявив, що дав п’ять зайвих апаратів ШВЛ обласній інфекційній лікарні і раніше домовився з головним лікарем Світланою Федоровою про їх передачу в лікарні Миколаєва.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Як відомо, напередодні директор Миколаївського обласного центру інфекційний захворювань Світлана Федорова заявила, що не збирається передавати апарати штучної вентиляції легень, котрі наразі не експлуатуються, міським лікарням Миколаєва.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3860763867270102&id=100000095792295

У свою чергу, Олексій Вадатурський зазначив, що обіцяв подарувати обласному центру лікування інфекційних захворювань 15 апаратів штучної вентиляції легенів, а передав 21. Він додав, що на той момент домовився зі Світланою Федоровою про те, що у разі необхідності вона віддасть зайві прилади міським лікарням.

Справа в тому, що я обіцяв інфекційці подарувати 15 ШВЛів, а передав 21. Так, пані Федорова С.Ф., 21, а не 20, як Ви написали у листі Шамрай І.В.Так ось, передавши в інфекційку останні 5 з 21 ШВЛ, замість обіцяних 15, я домовився і узгодив з Федоровою С.Ф., що вона зараз прийме ці апарати теж, а потім, коли у міських лікарень буде потреба, вона передасть їм за нашим проханням. Тим більше, що вона ще тоді говорила, що вони вже зайві для неї. Уявляєте, який неприємний подив у мене був, коли я у ЗМІ прочитав, що Федорова С.Ф. у грубій формі відмовила місту. Про те, що апарати я з власної волі передавав і ніхто у мене нічого не вимолював я вже мовчу. Але, коли виявилося, що справа не в бажанні врятувати життя дитини, а в бажанні банально отримувати додаткові гроші, я був прикро вражений. Класно так влаштувалися, апарати стоять, не працюють, а гроші платників податків капають…, – написав Олексій Вадатурський.

Дивіться також: Провокація та брехня, – Олександр Сєнкевич щодо звинувачень з боку Світлани Федорової

Генеральний директор компанії «Нібулон» закликав Світлану Федорову віддати п’ять апаратів ШВЛ у міську дитячу лікарню №2. А також звернувся до лідера політичної партії «Наш край» на Миколаївщині Юрія Кормишкіна з пропозицією придбати 5 приладів для обласного центру інфекційних захворювань.

Я думав, що порядність переможе, але, на жаль, так не сталося, тому, Світлано Федорівно, публічно звертаюся до Вас все ж таки передати 5 апаратів у 2-гу міську дитячу лікарню, щоб можна було рятувати дитячі життя. Також звертаюся до лідера «Нашого краю», Юрію Анатолійовичу, якщо вже так потрібні ШВЛ, які просто стоятимуть, щоб від НСЗУ приходили кошти, придбайте за власні кошти і передайте їй 5 апаратів, або ж просто компенсуйте їм ці 500 тис. грн, – написав на своїй сторінці у Facebook Олексій Вадатурський.

Нагадаємо, директор Миколаївського обласного центру інфекційних захворювань Світлана Федорова розповіла, чому йде на вибори з партією «Наш край». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram