Фонтани на Соборній та калюжі на Адміральській: як вирішує проблему департамент ЖКГ

Запуск фонтанів на Соборній площі призвів до утворення калюж на вулиці Адміральській. Їх можна уникнути, але для цього необхідно встановити спеціальне обладнання.

Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв розповів, що в минулому році фонтани вже пройшли технічні випробування, які здійснювала підрядна організація. Однак перший запуск цими вихідними виявив недоліки: вода з фонтанів почала заливати вулицю Адміральську. Саме тому департамент ЖКГ звернувся до підрядної організації «Пік-Строй» з вимогою виправити ситуацію.

На сьогодні ми запросили тих самих підрядників, які на субпідряді працювали в «Пік-Строї». Це «Імперія води», яка здійснювала обслуговування  всіх систем і зараз завершує налагодження всіх цих автоматичних механізмів. Вони підключені через Інтернет, але необхідина присутність якихось  людей. Цим займаються і представники підрядника, що обслутовує Флотський бульвар і безпосередньо робітників департаменту (ЖКХ – ред.), – розповів Сергій Коренєв.

Дивіться також: Комісія ЖКГ підтримала знесення корпусу 5-ї лікарні

Витік води на вулицю Адміральську відбувається через неспівмірний з силою вітру напір води у фонтанах, каже директор департаменту ЖКГ. Усунути цей недолік дозволить обладнання з назвою анемометр.

Ми думали, що в ньому немає необхідності, виходячи з того, що триватимуть будівельні роботи (на площі Соборній – ред.), воно показало, що його необхідно встановити. Зараз працівники займаються встановленням цього обладнання, – розповів Сергій Коренєв.

За словами директора департаменту ЖКГ, роботи здійснюють за домовленістю з підрядною організацією. Також підрядник сплатить за лічильниками вартість витрачених води та електроенергії.

Нагадаємо, у Миколаєві планують покращити інфраструктуру біля городища Дикий Сад.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram