Фінансову допомогу у зв’язку з карантином отримали майже півмільйона українців

В Україні за 8 тисяч гривень фінансової допомоги отримали до 500 тисяч громадян.

Про це повідомляє прес-служба президента у четвер, 7 січня.

Насамперед ми зберегли чимало робочих місць завдяки нашим економічним ініціативам. Ми працюємо для людей. Українці бачать, що держава турбується у скрутну хвилину, так легше пережити будь-які обмеження. По-друге, важливо, що напрацьовано цифрові інструменти, коли не треба стояти в чергах, немає скупчень, коли знищено бюрократичну тяганину, а люди в кілька кліків можуть отримати виплати. Це також зменшує корупційні ризики, адже немає спілкування чиновника та людини. Це яскравий приклад того, якою буде цифрова Україна, – наголосив Володимир Зеленський.

Президент додав, що зараз майже 500 тисяч осіб отримали від держави одноразову матеріальну допомогу. Загалом перераховано 3,64 млрд грн. Завершення виплат для всіх відбудеться у найближчі дні.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що напрацьовані інструменти довели свою ефективність.

Завдяки інструментам щодо фінансування часткового безробіття вдалося зберегти понад 500 тисяч робочих місць. Тільки остання програма – компенсація до восьми тисяч гривень на кожного робітника, чий робочий час скорочено, охопила майже 160 тисяч працівників, – підкреслив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, у Миколаївській ОДА підбили підсумки щодо надання підтримки малому та середньому бізнесу, а також допомоги по частковому безробіттю під час карантину з березня по грудень 2020 року, а також анонсували перспективи подальшої роботи всіх задіяних у цьому питанні відомств.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram