ФОТО: НикВести

Фальшива перемога? Чайка замовив “переможне” опитування у псевдосоціологів

У передвиборчих матеріалах Владислава Чайки з’явились результати соцопитування, за якими він перемагає у другому турі місцевих виборів. Опитування проводила громадська організація “Передові правові ініціативи”. Вона внесена до бази псевдосоціологів, оскільки її дослідження систематично не збігаються з результатами виборів.

Опитування провела компанія, яку до 2019 року очолював Андрій Долганов, помічник народного депутата 8 скликання Юрія Бойка, пишуть НикВести. Вона спрогнозувала перемогу Владислава Чайки на виборах мера Миколаєва.

За даними опитування, у другому турі виборів Миколаївського міського голови Владислава Чайку готові підтримати 42,83% виборців, а його опонента Олександра Сенкевича – 39,17%. Ще 18% не визначились, кого підтримають.

Пресреліз із результатами опитування опублікований на сайті «Передових правових ініціатив». Примітно, що в ньому міститься багато пунктуаційних, граматичних і фактологічних помилок. Наприклад, соціологи вказують, що Владислав Чайка балотується в мери від партії “Опозиційний блок – За життя”, хоча партія називається “Опозиційна платформа – За життя”.

ФОТО: НикВести

Вказується, що опитування проводилося за 1 день – 8 листопада. Методом “face to face” було нібито опитано 2100 респондентів – жителів Миколаєва у віці від 18 років, а похибка репрезентативності не перевищує 1,5%.

Дані дослідження також поширюються через агітаційну газету “Чайка” з заголовком “Миколаїв вибирає Чайку”.

Соціологи звертають увагу на те, що підтримка Чайки поступово збільшується і прогнозують, що не визначилися будуть схилятися саме в його бік, так як Чайка показав більший потенціал для зростання, – йдеться в газеті, замовником якої є Владислав Чайка.

ФОТО: НикВести

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич закликав жителів міста прийти на другий тур виборів, який відбудеться вже цієї неділі, 22 листопада.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram