Фото: МВС

Евакуаційні поїзди з українцями прибувають із Польщі

У Львівській області, на кордоні з Польщею, співробітники Держприкордонслужби з представниками санітарно-карантинного підрозділу зустрічають евакуаційні поїзди. До України повертається більше тисячі громадян. 

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Відповідно до рішення Уряду України, пункти пропуску наразі тимчасово закриті для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного та автобусного сполучення. Однак державні органи організовують спецрейси, яким із-за кордону повертаються українці, а до своїх країн іноземці. Такі рейси уже активно здійснюються літаками, а від 20 березня і поїздами.

Фото: МВС
Дивіться також: Що робити школярам під час карантину

Перший такий поїзд прибув до пункту пропуску «Мостиська-залізнична станція» після 4-ї ранку. Ним прибуло більше 750 українців та один іноземець, який має посвідку на проживання.

Усім пасажирам виміряли температуру. До того ж, кожен прибулий підписав добровільну згоду на проведення протиепідемічних та профілактичних заходів.

Фото: МВС
Дивіться також: Як працюватимуть територіальні сервісні центри МВС

Після 7-ї ранку до пункту пропуску прибув ще один поїзд, яким приїхало майже 400 українців та теж один іноземець.

Нагадаємо, миколаївська міська рада внесли зміни до міського бюджету, спрямувавши понад 45 мільйонів для боротьби з коронавірусом і запобігти його поширенню.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram