Наталя Поклонська. Фото - rbk.

Екс-прокурорка Криму Поклонська поскаржилась на Україну в ООН

Заступниця голови комітету російської Держдуми з міжнародних справ Наталя Поклонська направила Верховному комісару з прав людини ООН Мішель Бачелет інформацію про “блокування водопостачання” Криму.

Про це повідомляє Depo.ua. Як уточнила колишня прокурорка Криму Поклонська, в її листі містяться дані про наслідки “незаконного перекриття водопостачання Північно-Кримського каналу міжнародної річки Дніпро”.

Вона наголосила, що канал був головним джерелом прісної води для Севастополя і Криму, який відповідав за забезпечення 85% потреб громадян в чистій питній воді.

Поклонська вказала на те, що перекриття води призвело до спустошення водосховищ, а також до виникнення перебоїв в подачі води, що становить загрозу життю і здоров’ю населення. Колаборантка додала, що до звернення вона прикріпила звернення самих кримчан з цього питання.

Нагадаємо, що глава української делегації у тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук повідомив, що Україна може відновити постачання води на півострів – йдеться саме про потреби населення.

Утім, очільник парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, пояснив, що відновлення водопостачання в окупований Крим не обговорюється.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram