Ніколя Саркозі / Фото: АР

Екс-президента Франції визнали винним у корупції і засудили до ув’язнення

Ніколя Саркозі був засуджений до трьох років тюремного ув’язнення, два з них він отримав умовно, але один зобов’язаний провести у в’язниці. Екс-президент республіки був визнаний винним в корупції і торгівлі впливом. Попереду оскарження вироку.

Про це пише Le Monde.

Ніколя Саркозі підозрювався в тому, що він намагався отримати від магістрату Касаційного суду Гілберта Азіберта конфіденційну інформацію про себе. Екс-глава Франції пообіцяв судді допомогти з отриманням перспективної посади в Монако.

Національна фінансова прокуратура підрахувала, що «корупційний пакт» дійсно був укладений між обвинуваченим і представником закону, тому провину колишнього президента можна вважати доведеною.

Нагадаємо, 23 листопада минулого року, розпочався судовий процес проти екс-президента Франції Ніколя Саркозі. Це перший подібний випадок в історії Франції.

Як відомо, слідчі ТУ ДБР у м. Миколаєві повідомили про підозру першому заступнику начальника установи – заступнику начальника установи з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи Державної установи «Петрівська виправна колонія (№ 49)».

Раніше повідомлялось, Миколаївський окружний адміністративний суд заборонив базі відпочинку «Лаванда» займатися роботами підвищеної небезпеки та експлуатувати обладнання та механізми, що несуть значну загрозу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram