Фото з виставки

“Диво-птаха”: у Миколаєві відкрили виставку дитячих малюнків

18 лютого у Виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв презентували виставку «У затишній родині Диво-птахи».

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Виставкова  експозиція складається з дивовижних картин вихованців художньої студії інклюзивного навчання «Диво-птаха», які створюють витвори живопису під керівництвом художниці, майстрині з декоративно-прикладного мистецтва Ірини Чайки.

На відкритті виставки Ірина Чайка розповіла про свій творчий шлях та ідейних натхненників, які допомогли їй під час створення «Диво-птахи». У цій  надзвичайній художній студії навчається малеча віком від 3-х років і старше, а також діти з особливими потребами (за інклюзивною програмою). Також у студії є хобі-група для дорослих людей, проходять майстер-класи для дітей та дорослих у різноманітних техніках живопису й декоративно-прикладного мистецтва.

Загалом на виставці представлено понад 300 робіт юних художників. Ці картини — відображення дитячої уяви та творчої фантазії, що вражають своєю багатогранністю.  Казкові тварини, яскраві натюрморти, дивовижні  портрети, різнокольорові квіткові букети, інтерпретації робіт відомих художників — усе це переносить гостей виставки в магічний світ дитячих мрій.

За свої творчі здібності та старання митці з великим майбутнім отримали дипломи й солодощі в подарунок від керівниці студії. Діти дивували не тільки живописним талантом, а й подарували всім присутнім ще декілька хореографічних номерів.  Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, де панував спокійний затишок безтурботного дитинства.

Усі охочі можуть встигнути насолодитися дивовижною виставкою до 28 лютого.

Нагадаємо, що У Миколаївському росдрамі до Дня закоханих відкрили виставку витинанок «Мережана душа».

Як раніше повідомлялось, “Південний альбом – 2021”: у Миколаєві відкрили фотовиставку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram