“Динамо” вийшло у фінал Кубка України, здолавши “Минай”

Київське “Динамо” вийшло у фінал Кубка України сезону 2019/2020. У півфінальному матчі кияни перемогли закарпатський “Минай”, який виступає у Першій лізі України.

Героєм матчу став Міккель Дуелунн, який забив двічі ще в першому таймі. За рахунку 1:0 відзначитися міг ще й Фран Соль, але іспанець не реалізував пенальті, пробивши повз ворота, пише Sportarena.

Дивыться також: МФК «Миколаїв» та МФК «Миколаїв – 2». Хто дограє сезон?

На початку другого тайму через офсайд після перегляду відеоповтору був скасований гол Беньяміна Вербича. В цілому, ніяких труднощів з суперником з Першої ліги у команди Олексія Михайличенка не виникло.

Суперник Динамо по фіналу Кубка України визначиться через тиждень, 24 червня, в протистоянні Ворскли і Маріуполя.

Нагадаємо, рада Ліг ПФЛ прийняла рішення про догравання сезону у Першій Лізі.

Раніше повідомлялось, з Міністерством охорони здоров’я тривають переговори з приводу повернення уболівальників на футбол.