У КП «Миколаївводоканал» попередили жителів Корабельного району про дводенне відключення води з 13 по 14 вересня. Як повідомили у пресслужбі підприємства, проводяться ремонтні роботи на водомережі. Подачу води припинили 13 вересня, о 7:30, і орієнтовно вона буде відсутня до 20:00, 14 вересня.
Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 13 вересня.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




