Два дні не буде води: у Корабельному районі Миколаєва ремонтують водомережу

У КП «Миколаївводоканал» попередили жителів Корабельного району про дводенне відключення води з 13 по 14 вересня. Як повідомили у пресслужбі підприємства, проводяться ремонтні роботи на водомережі. Подачу води припинили 13 вересня, о 7:30, і орієнтовно вона буде відсутня до 20:00, 14 вересня.

Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 13 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: