MART novosti День молоді в серпні

Дистанція півтора метри та видача масок: у Миколаєві готуються до святкування Дня молоді

Цими вихідними в Миколаєві на Соборній площі відбудеться свято – День молоді. Святкування перенесли с червня на серпень у зв’язку з карантином.

Про це повідомив начальник управління молодіжної політики міської ради Олександр Рябенко в ході засідання виконкому.

Очікується не менше 4 тисяч відвідувачів, тож виникла необхідність перекрити рух транспорту в суботу 15-го серпня вулицею Адміральською: від Лягіна до Московської на час проведення заходу.

В Україні День молоді святкують в останню неділю червня, в цьому році цьому заважали карантинні обмеження. Сьогодні, поспілкувавшись з іншими областями та містами, які є в нас в Україні, а також з Міністерством молоді та спорту здебільшого вирішили проводити заходи до Міжнародного Дня молоді (12 серпня – ред.). Ми в червні не відзначали день молоді, – нагадав начальник управління молодіжної політики міської ради Олександр Рябенко.

Член виконкому Олександр Садиков поставиви під сумнів можливість проведення масових заходів під час карантину. На це Олександр Рябенко каже, будуть витримані всі карантинні обмеження, рекомендовані МОЗ.

Дистанція півтора метри, кількість квадратних метрів 5 на одну особу. Соборна площа із залученням території скверу, а також з перекриттям вулиці Адміральської надасть можливість розміститися без порушення Постанови Кабінету Міністрів більше ніж 4000 осіб. Крім того запланована дезінфекція рук для глядачів заходу, а також видача масок, – розповів Олександр Рябенко

Пропозицію щодо перекриття вищеназваних вулиць на час проведення свята члени виконкому підтримали одностайно.

Нагадаємо, у дитячому містечку «Казка» відтепер є власна пожежна автоцистерна. Її відвідувачам подарували миколаївські рятувальники.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram