В дитячому містечку «Казка» тепер є власна пожежна автоцистерна

У дитячому містечку «Казка» відтепер є власна пожежна автоцистерна. Її відвідувачам подарували миколаївські рятувальники.

30 років ця машина виїздила на пожежі та інші надзвичайні ситуації, що відбувались в області, але з часом вийшла з ладу. Далі її мали списати на металобрухт та утилізувати. Однак у рятувальників виникла ідея зробити зі старої машини макет для малечі.

Від ідеї до реалізації минуло 4 роки каже, начальник ГУ ДСНС України в Миколаївській області Максим Грицаєнко.

Є і суб’єктивні, і об’єктивні причини, чому так довго все відбувалось. Але сьогодні ми вже можемо з вами поставити крапку в цьому проєкті. Це зроблено для того, щоб популяризувати безпечне правило поведінки у дітей в побуті, здобуття ними навичок безпечної поведінки та дотримування правил пожежної безпеки, – розповів очільник ДСНС.

Дивіться також: Миколаївська “Казка”: історія дитячого містечка

Фахівці аварійно-рятувального загону спеціального призначення власними силами привели до ладу стару машину, щоб виглядала, неначе зійшла з конвеєра. І хоча більшість робіт з реконструкції рятувальники зробили самотужки, деякі речі потребували фінансової підтримки. Серед іншого в містечку «Казка» облаштували майданчик, де тепер знаходитиметься пожежний автомобіль.

Пожежна машина – мрія будь-якого хлопчиська, каже перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, який прийшов на відкриття нового-арт об’єкту до дитячого містечка. А завдяки рятувальникам здійснилась мрія всіх миколаївських малюків, котрі небайдужі до роботи ДСНСників.

Думаю, що тепер ми отримали завдання створити тут в штатному розписі управління культури чи в нашій «Казці» якусь групу чи команду пожежників. Тому я думаю, що ми візьмем це до роботи тільки треба порадитись з батьками – з якого віку будем набирати команду, – поділився думками Володимир Криленко.

Нагадаємо, у Миколаєві центральна Соборна площа запустила свої фонтани.

Як відомо, в Італії водолази врятували кита, який заплутався у рибальських сітках.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram