ФОТО: Агроцентр

Допомагає хворим на туберкульоз: в Україні функціонує унікальна зміїна ферма

Зміїне м’ясо зміцнює імунітет та дуже корисне для людей, які хворіють на туберкульоз.  Фермерське господарство “Західний равлик” у Львівській області першим в Україні почало розводити змій.

Близько 70 змій тримають на м’ясо, адже воно зміцнює імунітет та допомагає людям, хворим на туберкульоз, пише Агроцентр.

Змії ростуть 3 роки до “їстівного стану”. Їх годують свіжим мальком з рибних господарств та перепелиними яйцями. Кожна змія за тиждень з’їдає хоча б одну рибку, одне перепелине яйце, випиває 30 грамів молока.

Страва зі змії буде дорогою – орієнтовно 3000-4000 грн за порцію. Однією змійкою можна нагодувати трьох осіб. Тому що це ж делікатес, ним не наїдаються, як варениками“, – повідомляє власниця ферми Ірина Юськевич.

Згодом на фермі планують розводити і отруйних плазунів. Схожі зміїні ферми розвиваються в Узбекистані, Казахстані та на Далекому Сході. Цих плазунів там вирощують не тільки заради м’яса, а й заради того, щоб отримати отруту для фармацевтики.

Нагадаємо, у Миколаївському художньому музеї ім. В.В. Верещагіна оцифрують велику колекцію графіки, після чого отримані цифрові копії експонатів перетворять на 3D моделі.

Раніше повідомлялось, в одному з місцевих кафе у селі Рибаківка Коблевської ОТГ Миколаївській області зафіксували спалах коронавірусної інфекції.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram