ФОТО: FC Dynamo Kyiv

“До зустрічі в Києві”: Мірча Луческу офіційно залишається головним тренером Динамо

Новий головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу залишається наставником команди, незважаючи на інформацію щодо його можливої відставки.

Луческу зв’язався з президентом «Динамо» Ігорем Суркісом і запевнив його в своїх намірах працювати на посаді головного тренера київського клубу.

Очікується, що 28-го липня румунський фахівець прибуде до Києва на чартерному літаку, щоб поставити крапку в цій історії.

У понеділок, 27-го липня, головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу повідомив румунським журналістам про свій відхід з клубу через чотири дні після призначення.

Щоб спростувати всі чутки та плітки про реальні наміри сторін на офіційному сайті Динамо було оприлюднене електронне листування Ігоря Суркіса та Мірчі Луческу.

Супроводжуючи електронне послання телефонним дзвінком, пан Луческу акцентував у розмові з президентом «Динамо» на тому, що не хотів би своєю присутністю в команді створити будь-які проблеми сім’ї Суркісів. Тому, перебуваючи під незгладимим враженням від реакції частини київських уболівальників і ЗМІ у зв’язку з його запрошенням до «Динамо», Мірча змушений був поділитися з Ігорем Михайловичем деякими сумнівами. Окрім задушевної бесіди, Ігор Суркіс у той же день відповів пану Луческу таким же особистим посланням в епістолярному жанрі. На що, у свою чергу, Мірча теж письмово запевнив президента «Динамо» в тому, що він готовий прийняти цей виклик і приступити до роботи вже у вівторок, 28 липня, – йдеться у повідомленні пресслужби Динамо.

Листування оприлюднене на офіційному сайті Динамо
Листування оприлюднене на офіційному сайті Динамо
Листування оприлюднене на офіційному сайті Динамо

Нагадаємо, за інформацією румунського видання Мірча Луческу подав у відставку з поста головного тренера Динамо.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram