ФОТО: А.Попов

Мірча Луческу залишив київське Динамо: тренер пішов у відставку

Мірча Луческу подав у відставку з поста головного тренера Динамо. Румунського фахівця  оголосили головним тренером киян лише чотири дні тому, 23 липня.

Про те, що Мірча Луческу більше не є головним тренером київського Динамо повідомило румунське видання Gazeta Sporturilor.

Я вдячний родині Суркісів за надану довіру і запрошення, але я не зможу працювати в атмосфері ворожості, особливо з боку ультрас, чия підтримка так необхідна команді, – сказав Луеску

Ставлення фанатів Динамо до Луческу обумовлено тим, що той протягом 12 років очолював Шахтар. У день призначення румуна новим тренером Динамо київські ультрас анонсували акції протесту проти його приходу.

Нагадаємо, 23 липня, новим головним тренером київського “Динамо” призначений Мірча Луческу. Контракт між сторонами укладено на два роки з опцією продовження ще на рік.

Раніше повідомлялось, президенту київського “Динамо” Ігорю Суркісу під час дружнього спілкування фанати клубу вказали, що краще Валерію Лобановському не бачити того, що зараз відбувається, і зав’язали очі пам’ятнику біля входу на клубний стадіон.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram