До комісії з питань гласності звернулись миколаївці зі скаргою на депутатів «земельної» комісії

Мешканці Миколаєва звернулись до членів комісії з питань гласності з проханням розглянути проєкт рішення, який підписав голова «земельної» комісії Сергій Жайворонок.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Ідеться про питання підприємства «Корабел», що звернулось до депутатів з пропозицією змінити цільове призначення ділянки, де раніше був авторинок, під забудову.

Ми сьогодні бачили її (прим.ред – ділянку) на власні очі. Там ані будинку, ані будівництва, ані геодезії чи архітектури, – розповіли депутатам жителі Корабельного району.

Люди кажуть приходили з цим питанням на земельну комісію, коли її головою був Андрій Яковлєв, але той пішення членів комісії не підтримав і протокол засідання не підписав. Натомість, коли голову змінили на Сергія Жайворонка, той після переголосування все підписав. Однак чи правомірний цей підпис, ще слід з’ясувати, адже днями, нагадав Ігор Дятлов, суд першої інстанції і апеляційний також визнали Сергія Жайворонка винним в корупційних діях, пов’язаних і з тим, що він проголосував особисто за своє призначення головою земельної комісії.

Нам необхідно тепер ухвалити рішення. Він залишається легітимним секретарем комісії. Він корупціонер – це визнав суд, ми маємо тут розглядати (прим.ред. – це питання), ми маємо позбавити його депутатського мандату чи маємо лишити все як є? Чи є якісь пропозиції у міської ради? – запитав у начальника управління апарати міської ради Олени Пушкар Ігор Дятлов.

Дивіться також: Міськрада Миколаєва ухвалила програму поводження з безпритульними тваринами 

Депутат запропонував перенести розгляд питання до того моменту, поки апарат ради не отримає рішення суду щодо вироку по Сергію Жайворронку.

Якщо виходити з позиції дискусії, яка є на даний момент, я з вами погоджуюсь. Сам факт обрання – є фактом обрання, але є ще наслідки правові – це подальша робота секретаря на комісії і підписання протоколів. Тому треба комплексно вивчати це питання, вивчати питання не тільки факту обрання, але і подальшої роботи і оформлення цих протоколів, – каже Олена Пушкар.

Нагадаємо, на базі лікарні № 5 будують інфекційне відділення.

Раніше повідомлялось, торговці квітів на 6-й Слобідській вимагали від мера і депутатів продовжити їм оренду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram