До Дня Закоханих: у Миколаєві відбувся майстер-клас з виготовлення тематичних листівок

З нагоди прийдешнього Дня Святого Валентина у Миколаєві пройшов майстер-клас, присвячений виготовленню тематичних листівок. Їх створювали у техніці Айріс-фолдінг, що передбачає райдужне складання паперу. Тренеркою цього заходу стала талановита майстриня Віра Жевнер.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ».

Вже незабаром настане День Святого Валентина, який традиційно відзначається 14 лютого. З нагоди прийдешнього свята всіх закоханих у Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького відбувся тематичний майстер-клас з виготовлення листівок-сюрпризів. Його тренеркою стала миколаївська майстриня Віра Жевнер.

Саме вона володіє майже усіма сучасними техніками, які взагалі існують. Сьогодні ми вивчаємо Айріс-фолдінг. Це така цікава техніка виготовлення з кольорових змужок паперу, які викладаються під певним кутом, створюючи динамічний візерунок у вигляді серця, – розповіла керівниця асоціації «Арт-спокуса», Валентина Кривцова.

Валентина Кривцова

Сама майстриня зізнається: часто замислювалась над тим, як можна використати залишки паперу, аби створити з них цікавий та незвичайний виріб. Так і відкрила для себе Айріс-фолдінг – райдужне складання паперу.

Можна використовувати стрічки. Папір завжди залишається, є дитячий папір, від дитячих поробок. Його можна використати у своїх роботах. Для цього потрібні тільки скотч, якийсь папір як основа листівки, ваші залишки паперу або тканини або іншого якогось матеріалу, ножиці і все, – поділилась майстриня, Віра Жевнер.

Віра Жевнер

Такий майстер-клас дозволяє не лише створити унікальну листівку до свята, а і порелаксувати, діляться учасники заходу. Ба більше, така робота над тематичними виробами ще й неабияк додає святкового настрою.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: