Для мінімального відновлення підконтрольної території Донбасу необхідно понад 20 мільярдів доларів. В Кабміні вважають, що єдиним варіантом отримання коштів для відновлення Донбасу є залучення інвесторів.
Про це на засіданні уряду 23 грудня заявив віцепрем’єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає ТСН.
Він зауважив, що ці цифри орієнтовні.
Зрозуміло вже зараз, що це астрономічні цифри, тож вирішити ці завдання за рахунок коштів бюджету, коштів кредиторів та донорів неможливо. Тому єдиний вихід — залучення інвесторів, — сказав Резніков.
Нагадаємо, протягом минулої доби, 22 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано дев’ять порушень режиму припинення вогню.




