Для нас важливі не бренди, а особистості, – Ігор Дятлов про місцеві вибори – 2020

Вибори в умовах пандемії, що очікують на країну 25 жовтня, міститимуть низку обмежень, переконаний депутат Миколаївської міської ради голова фракції «Опозиційний блок» Ігор Дятлов.

Розповів про це Ігор Дятлов в програмі «Діалог» на ТРК «МАРТ».

Я побачив за кілька місяців літа боротьбу певних людей, котрі називають себе політиками, не за симпатії виборців, а за бренди тих або інших політичних сил. Ми живемо в місті і чи бренди для нас важливі чи нам важливі особистості? Попередні вибори показали, що люди вирішили віддати перевагу брендам, минув рік, ті ж самі рейтинги та соціологія показують колосальне розчарування людей, котрі голосували за бренди, – поділився Ігор Дятлов.

Депутат переконаний, що українці в цілому та миколаївці зокрема вчергове стали на старі граблі і зараз це усвідомили. Політик висловив сподівання, що на цих виборах городяни цих помилок не повторюватимуть.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Дмитро Лазарєв

Люди, які викликають сьогодні довіру у населення, у наших городян не мають вступати в боротьбу за бренди, вони мають вести боротьбу за об’єднання міста, щоб в єдиному пориві підтримка людей була максимальною. І тоді київські бренди приходитимуть в Миколаїв і говоритимуть: ми готові підтримати цього мера, – переконаний депутат

Об’єднання – це далеко не ноу-хау, каже Ігор Дятлов. Він нагадав, про політичну ситуацію, що складалась у місті на виборах мера в 2006-му році.

Коли були вибори в місцеві ради та вибори мера, тоді кандидата Володимира Дмитровича Чайку підтримала і «Партія регіонів» і «Батьківщина», які були у протистоянні. Тільки партія «Наша Україна» Ющенка висувала тоді здається Сергія Михайловича (Ісакова – ред.). Так от, коли є сильна особистість в місті, яку підтримують абсолютно різні політичні сили, а в першу чергу підтримує населення, тоді і політичні сили готові підтримати цього лідера. І я вважаю, що наша роль сьогодні і місцевої ради, і тих людей, котрі сьогодні працюють в політиці, донести до наших городян саме цю ідею. Треба об’єднуватись не з брендами, требу об’єднуватись довкола особистості. І я думаю, що на цих виборах переможе особистість, а не бренд, – переконаний Ігор Дятлов.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Олександр Омельчук

Що стосується команди «Опозиційного блоку», за словами Ігоря Дятлова, вона братиме участь у місцевих виборах восени. Щоправда поки не відомо, це відбуватиметься в рамках «Опозиційного блоку» чи окремою політичною силою. Це стане відомим ближче до вересня.

Якщо буде пропозиція по загальноміському об’єднанню – це те, що має назву сьогодні «місцеві проєкти». В даному випадку місцеве об’єднання – це те заради чого варто було б свої певні бажання, амбіції тощо відставити в бік, подивитись, що найбільше сьогодні об’єднує городян і це саме те, заради чого сьогодні варто іти в політику, – каже Ігор Дятлов.

Нагадаємо, на минулому тижні департамент житлово-комунального господарства встановив знаки, що регулюють рух вантажівок по місту, тому що багато знаків, що були встановлені раніше просто зникли.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram