Дітям про коронавірус: українська письменниця створила книгу про вірус у короні

«Робі та Злюка в Короні» – перша в Україні книжка про коронавірус для дітей віком від 3 років. Наразі у світі існує лише п’ять дитячих книжок, присвячених цій темі, і одна з них – української авторки Галини Буділової.

Про це повідомляє Голос України.

Діти ставлять запитання і немає сенсу приховувати інформацію, тікати від прямих відповідей. Абсолютно всі діти потребують підтримки і роз’яснень. І тут на допомогу батькам приходять книжки.

Дивіться також: Історія загадкової і унікальної водолікарні

Це перша в Україні книжка про коронавірус для дітей віком від 3 років, яку створили власними зусиллями дитяча письменниця Галина Буділова та художниця Ольга Реньова.

В її основі – терапевтична казка, в якій іграшковий робот-лікар Робі доступно розповідає дітям Платону та Мії про коронавірус та правила безпеки під час пандемії. До того ж, це книжка-розмальовка, а отже, і елемент арт-терапії, яка дасть дитині виплеснути емоції, почуття страху та стурбованості через творчий процес роботи з кольором. 

Дивіться також: Історія миколаївської “Казки”

Дуже важливо заспокоїти малят і налаштувати їх на позитивний лад. Мета моєї книжки – знизити рівень тривожності та нагадати правила безпеки, яких слід дотримуватись, щоб не захворіти, – каже авторка.

Нагадаємо, у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в світі через поширення вірусу SARS-CoV-2, Мистецький арсенал змушений перенести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» на пізніші дати наприкінці серпня 2020 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram