Дію «єПідтримки» розширюють на підлітків

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про розширення дії державної програми “єПідтримка” на підлітків.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні уряду, повідомляє Укрінформ.

До програми Президента “єПідтримка” буде включено підлітків 14-18 років. Крім стандартних цілей – на спорт, кіно, театри, подорож кошти можна буде витрачати на освітні курси, шкільне приладдя, канцелярські вироби, – сказав Шмигаль.

За його словами, за останні 9 днів українці, старші 60 років, витратили на ліки понад 132 млн грн у рамках цієї програми.

Читайте також: «єПідтримка»: куди найчастіше українці вкладають «тисячу за вакцинацію»

Також ми приймемо протокольне рішення розширити дію програми на вакцинованих людей із інвалідністю І та ІІ групи, які зможуть витрачати кошти на ліки та згодом на оплату комунальних послуг, – додав глава уряду.

Відповідні зміни Кабінет Міністрів 2 лютого вніс до програми “єПідтримка”. Як ідеться у пояснювальній записці до проєкту постанови, документом передбачається надання можливості отримання допомоги у розмірі 1 тис. грн громадянам віком від 14 років для придбання послуг у сфері культури, фізичної культури та спорту, освіти, друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів.

Читайте також: За програмою «єПідтримка» українці купили ліків на ₴ 88 мільйонів

Нагадаємо, громадяни, які щепилися третьої дозою вакцини проти коронавірусу, зможуть згодом отримати по 500 грн у межах державної програми «Єпідтримка».

Як відомо, тепер у межах програми «єПідтримка» оформити картку та отримати 1000 гривень тепер можна і у Райффайзен Банку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram