Фото: Sunpp.mk.ua

Держінспекція ядерного регулювання проінспектувала Южно-Українську АЕС

З 19 по 23 липня Державна інспекція ядерного регулювання України перевірила, чи дотримуються на Южно-Українській АЕС вимог радіаційної та ядерної безпеки при експлуатації енергоблоків.

Про це повідомляє прес-служба станції.

Протягом тижня комісія відвідувала виробничі приміщення, спостерігала за роботою обладнання, перевіряла експлуатаційну та аварійну документацію, а також спілкувалася з персоналом.

За словами заступника директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок ДІЯРУ Валерія Бугая, порушень не виявили. За результатами інспекції сформували акт із зауваженнями та пропозиціями щодо частини підвищення безпеки та ведення документації. Цей акт передали головному інженеру ВП ЮУАЕС Миколі Феофентову, рекомендації пообіцяли впровадити.

Хотілося б відзначити позитивний настрій і професіоналізм того персоналу, який з нами спілкувався, подякувати за оперативність і повноту наданої інформації», – зазначив Валерій Бугай під час підсумкової наради у ВП ЮУАЕС.

Фото: Sunpp.mk.ua
Фото: Sunpp.mk.ua

Нагадаємо, на Южно-Українській АЕС оновили систему охолодження водосховища. 1 червня, в експлуатацію ввели нову насосну станцію, два бризкальні басейни та магістральні трубопроводи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram