Фото: Максим Степанов / Facebook

Держава тільки вітатиме COVID-вакцинацію приватним сектором, – Степанов

Держава буде тільки вітати проведення вакцинації від COVID-19 приватним сектором, при наявності відповідних медичних умов.

Як передає Укрінформ, про це на зустрічі з членами Європейської бізнес-асоціації сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“У нас при наявності умов для проведення вакцинації , суто медичних умов, і при реєстрації і використанні вакцин, які зареєстровані, ми тільки вітаємо проведення вакцинації приватними операторами і жодних обмежень тут бути не може”, – сказав Степанов.

Водночас, Степанов зазначив, що у держави передбачені кошти для закупівлі вакцин і завезення їх в “кількості достатній для безкоштовного вакцинації”, приватний сектор може вакцинувати тих громадян, які відносяться до 5 етапу в плані вакцинації, тобто не відносяться до професійних, медичних груп ризику, не мають супутніх захворювань.

Читайте також: Україна розпочне щеплення вакциною Pfizer, друга партія – AstraZeneca, – Ляшко

“Зрозуміло, що ми уже потребуємо підтримки бізнесу, в тому числі в питанні щодо, так скажімо, промоушена кампанії з вакцинації. Якщо ви подивитися на останні психологічні дослідження, близько 40-45% людей готові на безкоштовну вакцинацію. А якщо компанії при тому, коли з’являться на комерційному ринку вакцини, захочуть за своїх працівників, які відносяться до 5 етапу вакцинації, заплатити кошти, щоб їх провакцинувати, це тільки буде максимально вітатися”, – сказав Степанов.

Він додав, що держава регулює чергу на вакцинацію, яка проводиться державним коштом. Вакцинація від COVID-19 на комерційному ринку черга формується в інший спосіб, відповідно до бажання громадян вакцинуватися власним коштом.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я України вже запустило інтерактивну мапу пунктів безкоштовного тестування на коронавірус COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram