Депутати виділили фінансування для територіальної оборони Миколаївщини

Депутати не без суперечок виділили 2 млн грн на фінансування територіальної оборони Миколаївської області. Таке рішення прийняли на позачерговій сесії обласної ради. Відтак поточні витрати на програму по підтримці та сприянню тероборони складуть 700 тисяч гривень. Капітальні витрати, а саме навчальні збори, технічне забезпечення та обладнання робочих місць – 1,3 млн грн.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

Депутати Миколаївської обласної ради затягнули голосування за фінансування програми підтримки та сприяння територіальній обороні Миколаївщини. Деяких депутатів схвилювало те, що питання це з’явилось хаотично і без попереднього розгляду.

Деякі народні обранці також зауважили, що запропонована сума замала для підтримки обороноздатності. Відтак запропонували звернутись ще й за державною додатковою фінансовою підтримкою.

На що мають піти 2 мільйони розповів заступник голови Миколаївської ОДА Ігор Кузьмін.

Це проведення навчань та тренувань для практичного відпрацювання навичок підрозділами територіальної оборони. Навчання резервістів-контрактників, які прийдуть до підрозділів територіальної оборони, підтримання матеріально-технічного забезпечення бригади територіальної оборони, підтримання у нормальному стані пунктів постійної дислокації підрозділів територіальної оборони.

Відтак депутати говорили понад годину. Але все ж таки підтримали виділення 2 мільйонів гривень на втілення програми розвитку та сприяння територіальній обороні.

Нагадаємо, що на Миколаївщині розгорнуть шість підрозділів територіальної оборони.