Депутатська комісія з охорони здоров’я планує відкорегувати роботу центра «Цвєтік-Семіцвєтік»

Члени комісії з питань охорони здоров’я, освіти, спорту та молоді збираються розширити формат роботи міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік», аби його наймолодші вихованці могли отримувати ширші корекційні послуги.

Про це повідомляє кореспондент телеканал «МАРТ».

Під час обговорення організаційних моментів щодо міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» голова комісії Анна Норд звернулась до колег з пропозицією розширити перелік реабілітаційних послуг, котрі отримують вихованці даного закладу.   

Батьки, які мають таких дітей, майже не можуть працювати повний робочий день. Чи не потрібно нам переглянути положення про цей центр і розглянути можливість, щоб діти, котрі відвідують «Цвєтік-Сєміцвєтік» знаходились там з дев’ятої ранку до п’ятої вечора, отримували свої реабілітаційні послуги і декілька разів харчуватись, — запропонувала голова комісія.

Директор департаменту cоціального захисту населення Сергій Василенко зазначив, наразі центр має укладений договір, із комунальним підприємством по організації харчування лише для 16 осіб, котрі займаються у денній групі. 

На думку Анни Норд, вихованці «Цвєтіка-Сєміцвєтіка» віком від трьох до семи років, як і їхні однолітки дошкільнята, мають отримувати свої корекційні послуги у спеціалізованому закладі, котрий буде функціонувати при центрі протягом всього дня.

Сергій Василенко зауважив, для реалізації такого проекту необхідне внесення змін до положення роботи центру, а також наявність будівлі, в котрій можливо розгорнути такий заклад. Директор департаменту cоцзахисту відзначив, що для цього можна використати корпус, котрий наразі експлуатується адміністрацією стадіону «Юність».  

Народні депутати планують там (прим.ред. — на території стадіону «Юність») збудувати новий адміністративний корпус. Якщо це відбудеться, то все приміщення, котре насправді належить центру, можна буде розширити для такого закладу, — зазначив Сергій Василенко.

Зрештою, депутати запросили у департаменті cоцзахисту пропозиції щодо внесення змін до положення роботи реабілітаційного центру, а також планують провести виїзне засідання на території «Цветіка-Сєміцвєтіка».

Нагадаємо, 10 березня, у міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Цветик-Семицветик” відкрили дві групи денного перебування. 16 дітей з інвалідністю тепер мають можливість відвідувати заклад до 17 години вечора.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram