Фото з відкритих джерел

Депутат Херсонської облради Хлань: Усіх колаборантів в Херсоні знаємо поіменно

Росія завозить “найманців” для телевізійної картинки.

Керівник фракції «Європейська Солідарність» у Херсонській облраді Сергій Хлань каже, що у Херсоні є колаборанти, але їх не так багато, всіх їх знають поіменно і фіксують всі випадки. Про це він розповів у етері Громадського радіо.

За його словами, у Херсоні окупанти планували провести «референдум» і навіть почали до нього готуватись.

Служба розвідки давала інформацію про те, що на кінець квітня РФ готувала його проведення. Але знов таки херсонці не дали змогу цього зробити — не дали навіть зробити пропагандистську картинку того, що хтось з місцевих йде на «референдум».

Росія привозила з окупованого Криму найманців, які виходили з триколорною ганчіркою. Це було дуже смішно. У порівнянні з проукраїнськими мітингами це виглядало як недолуга купка дивних людей, – каже Хлань.

Він додав, що коли росіяни зрозуміли, що не можуть провести «референдум», то почали казати про губернію.

Читайте також: Окупанти на Херсонщині готуються заборонити українську мову в документах

Але знов таки, для того, щоб це зробити, треба створити окупаційні адміністрації. А на 3 місяць окупації їм все ніяк не вдається. Колаборанти тут є, але їх не так багато. Не достатньо для втілення російських сценаріїв у життя.

Ми знаємо всіх колаборантів поіменно. Фіксуємо всі випадки, – каже керівник фракції ЄС у Херсонській облраді.

Нагадаємо, що на Херсонщині загарбники та колаборанти намагаються створити систему обласних департаментів. Ворог блокує «зелені коридори», евакуацію. Російські загарбники викрадають мирних жителів області, серед яких журналісти, керівники громад, депутати, активісти, учасники АТО.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram