Департамент праці та соцзахисту хоче створити заклад для безхатченків з обмеженими фізичними можливостями

Сьогодні, 16 лютого, під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я директор Департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко заявив, що в Миколаєві треба збудувати заклад для безхатченків з обмеженими фізичними можливостями.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Я не можу людину без руки чи без ноги відправити на другий ярус ліжка в Центрі реінтеграції бездомних громадян. Навіть виникають конфлікти з медичним управлінням, бо ті просять забрати безхатченків, а нам нема де їх розмістити, – зазначив Василенко.

Потрібне місту і відділення нічного перебування для людей без постійного місця проживання, куди б вони могли приходити на ночівлю. Особливо актуальним це питання стає в холодну пору року.

Депутати вирішили рекомендувати управлінню комунального майна спільно з Департаментом соцзахисту та профільним заступником міського голови створити належні умови для таких категорій громадян.  

Раніше повідомлялося, на плановому засіданні комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту обговорили низку питань доступності, що стосуються людей з інвалідністю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram