Фото: «НикВести»

Департамент фінконтролю міськради перевірить законність будівництва супермаркету у сквері Миколаєва

6 березня, у Миколаєві, поблизу автовокзалу у зеленій зоні почалася забудова торгівельного супермаркету.

Про це розповів у Facebook директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв, котрий приїхав на дане місце з нещодавно призначеною очільницею адміністрації Інгульського району Ганною Ременніковою.

Будівництво на Автовокзалі, яке розпочали у вихідний день, сколихнуло Фейсбук-спільноту. Андрій Єрмолаєв та Ганна…

Опубліковано Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Субота, 6 березня 2021 р.

На жаль, тут з документами більш-менш в порядку, є декларація на підготовчі роботи, є земля. Я так розумію, що тут хочуть побудувати «АТБ». Хоча я не зовсім розумію, як виділялася земля, продовжена вона чи ні, як цю територію отримали під «АТБ», — зазначив Андрій Єрмолаєв.

Він нагадав, що вони з Ганною Ременнікова також є і депутатами Миколаївської міської ради, тому відразу після вихідних піднімуть це питання і будуть з’ясовувати всі обставини.

Поки ж будівельні роботи зупинені, на місце викликали їх ініціаторів для встановлення подробиць, — повідомив директортор Департаменту внутрішнього фінансового контролю, агляду та протидії корупції.

Нагадаємо, увечері, 5 березня, на вулиці Спаській у Миколаєві невідомі самовільно встановили торговельний кіоск.

Як відомо, 19 лютого, у Миколаєві, по вулиці Космонавтів, демонтували три білборди, які заважали проводити роботи з будівництва тролейбусної лінії.

Раніше повідомлялось, 24 грудня минулого року, у Миколаєві демонтували чергову порцію споруд, що були розташовані без дозвільних документів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram