ФОТО: Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції

У Миколаєві по вул. Космонавтів та 3-й Слобідській демонтували незаконні кіоски

У Миколаєві демонтували чергову порцію  споруд, що були розташовані без дозвільних документів.

Про це повідомляється на сторінці департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції у Фейсбук.

Справжня спецоперація з прибирання МАФу відбулася по вул. Космонавтів, 128. Величезний контейнер з продажу овочів та фруктів довелося прибирати спецкраном та перевозити тралом. Я можу зрозуміти, коли підприємець хоче догодити мешканцям та торгувати десь поблизу їх домівок. Але збирає підписи, документи, питання виноситься на виконком. А приїхати, кинути біля будинку споруду – це людей не поважати, – йдеться в дописі.

Зазначається, що кіоск на 3-й Слобідській вже був раніше демонтований, але через 8 місяців підприємець повернув його на місце.

Подібна доля спіткала кіоск по 3 Слобідській. Його теж встановив сміливий, але непрозорливий підприємець. Не просто встановив, а вирішив повернути на старе місце через 8 місяців після першого демонтажу. Таке собі полювання на земельні ділянки: зачаїтися, перечекати, несподівано напасти… Хотілося би, щоб люди зрозуміли безперспективність такої тактики та припинили намагатися незаконно захопити землю міста, — зазначив Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Нагадаємо, на вулиці Соборній в Миколаєві демонтували 70 рекламних конструкцій з опор зовнішнього освітлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram