ДБР обвинувачує командира з Миколаївщини за нарахування виплат військовим, яких не було на службі

Працівники Державного бюро розслідувань завершили слідство щодо командира однієї з військових частин Миколаївщини. За матеріалами справи, він безпідставно нараховував виплати військовим, які самовільно залишили місце служби. Своїми діями він завдав збитків державі на понад ₴4,6 мільйони. Зараз вже розпочато процес відшкодування грошей до держбюджету. Офіцера обвинувачують у недбалому ставленні до військової служби, йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 31 жовтня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: