Далі буде все, що з 90-х вкрали в українського народу, — РНБО обіцяє гучні корупційні викриття нардепів

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов анонсував на найближчих засіданнях РНБО рішення по офшорам і державним надрам.

Про це він сказав в п’ятницю, 19 лютого, в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Далі будуть офшори, власність, далі буде все, що з 90-тих вкрали в українського народу – буде в українського народу. Я можу сказати, всі ці депутати, які сьогодні сидять зі статками 300 мільйонів, 400 мільйонів. Люди добрі, де ви це взяли? Ви ніколи не працювали в бізнесі, – сказав Олексій Данилов.

Секретар РНБО зазначив, що на наступних засіданнях буде більше рішень і вони будуть «цікавішими», зокрема, майбутні рішення будуть стосуватися нардепів.

На наступних засіданнях РНБО ви побачите ще більше і ще цікавіше. Там будуть депутати, там буде багато людей, які не працювали ніде, але мають величезні статки, все це будуть повертати, – підкреслив Олексій Данилов.

Олексій Данилов додав, що окремим питанням засідань РНБО буде ситуація навколо українських державних надр.

І те, що стосується українських надр. Окрема взагалі ситуація, коли забрали все, що могли забрати, коли не платять ні копійки і волають, що переживають за народ. Не треба. Закінчилися ці часи, – заявив секретар РНБО.

Також Олексій Данилов пообіцяв викриття депутатів, які мають бізнес в Росії, і які постійно їздять до Москви.

Нагадаємо, 19 лютого, РНБО запровадила санкції проти кума Володимира Путіна, одного з лідерів політичної партії «Опозиційна платформа — за життя» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Як відомо, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та телеканалів кума Путіна Віктора Медведчука – “112 Україна”, NewsOne, ZIK.

Також пізніше стало відомо, у фракції «Опозиційна платформа – За життя» заявили, що ініціюють процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram