COVID-щеплення має розпочатися якнайшвидше, але бути добровільним, – Зеленський

Вакцинація повинна розпочатися якнайшвидше, щойно регіони отримають перші партії.

Як передає Укрінформ, про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із заступником міністра охорони здоров’я – головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком, повідомляє прес-служба Офісу Президента.

«Вакцинація повинна розпочатися якнайшвидше, щойно регіони отримають перші партії. Але вона має бути добровільною – нікого не потрібно силувати, краще детально поінформувати людей про належну якість препарату», – сказав Зеленський.

Він акцентував увагу на тому, що логістика постачання вакцини до всіх областей України вже відпрацьована і затримок не повинно бути. Препарат доставлятимуть у лікарні мобільні бригади. Передусім вакцинуватимуть лікарів медичних закладів, які надають допомогу коронавірусним хворим, потім – працівників соматичних лікарень, екстреної медичної допомоги, сімейних лікарів тощо.

Читайте також: В Україну прибула партія індійської вакцини Covishield (AstraZeneca)

Нагадаємо, що у понеділок, 22 лютого, Україна офіційно дозволила вакцину проти коронавірусу COVID-19 американської компанії Pfizer для екстреного медичного застосування.

За словами головного санітарного лікаря, заступника очільника МОЗ Віктора Ляшко, вакцини проти коронавірусу, які отримає Україна для проведення масового щеплення, будуть безпечними, якісними й ефективними.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram