Чиновники презентували проєкт бюджету Миколаєва на наступний рік

У суботу, 18 грудня, у міськраді Миколаєва презентували проєкт бюджету міста на 2022 рік.

Про це повідомила директорка департаменту фінансів Миколаївської міської ради Віра Святелик у суботу, 18 грудня, передає телеканал «МАРТ».

На освіту планують спрямувати 2 мільярди 488 мільйонів, 74,6% цієї суми — зарплата. Ще 115 мільйонів спрямують на продукти та поточні витрати освітньої сфери.

У сфері охорони здоров’я найбільші бюджетні витрати становитимуть комунальні платежі, оскільки виплату зарплати на себе забрала Національна служба здоров’я України.

161,9 мільйонів спрямують на культуру. Із цієї суми 54 мільйони гривень піде на забезпечення діяльності бібліотек. 51 мільйон гривень на підтримку КП «Миколаївський зоопарк».

194,6 мільйона гривень отримає фізкультура та спорт. На утримання 16-ти ДЮСШ із цієї суми виділять 128,9 мільйона гривень. На Центральний міський стадіон – 21,3 мільйона гривень.

Витрати на житлово-комунальне господарства із загального фонду — 486,8 мільйона гривень, зокрема на благоустрій міста спрямують 364 мільйони гривень, ремонт міських доріг — 150 мільйонів гривень.

У мерії Миколаєва прогнозують, що доходи бюджету міста наступного року становитимуть 5,1 мільярда гривень. Витрат запланували на 300 мільйонів більше.

Нагадаємо, 3 грудня на засіданні планово-бюджетної комісії Миколаївської міськради директорка департаменту фінансів Віра Святелик повідомила депутатам, що головні розпорядники коштів підготували список своїх пропозицій щодо необхідних сум грошей з бюджету Миколаєва на 2022 рік. Тепер місцевим обранцям належить їх детально вивчити і дати свою стверджувальну відповідь.

Як відомо, перший заступник міського голови Віталій Луков провів брифінг де заявив, що місто має ухвалити бюджет на наступний рік до 25 грудня.