Фото: Crime.fakty.ua

“Чорні ящики” Ан-26 розшифрували: слідчі розглядають три версії катастрофи

“Чорні ящики” літака Ан-26, що зазнав аварії під Харковом, розшифрували. Слідчі розглядають три основні версії катастрофи.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомила голова підкомітету з державної безпеки і оборони Комітету ВР Ірина Верещук.

“Сьогодні нам доповіли, що “чорні ящики” були розшифровані. Спочатку були проблеми зі звуком, але зараз все розшифровано. Вже сьогодні приступаємо до оцінки того, що було в “чорних ящиках”, – сказала Верещук.

Зі слів Ірини Верещук, розглядаються катастрофи – неправильно організація польотів була зроблена, помилка пілотів або людський фактор, і третя – технічна несправність.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань допитало більше 40 свідків у справі про падіння в Харківській області транспортного літака Aн-26 з військовослужбовцями та курсантами Харківського університету ПС ЗСУ ім. Івана Кожедуба.

Раніше повідомлялось, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко закликав Президента України Володимира Зеленського відзначити на державному рівні курсанта В’ячеслава Золочевського, який єдиний вижив у авіакатастрофі 25 вересня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram