Денис Шмигаль. Фото: Українські Новини

Членство України та Грузії в ЄС зміцнить стабільність регіону – Шмигаль

Україна та Грузія прагнуть бути членами Європейського Союзу, що також зміцнить стабільність у регіоні.

Як передає Укрінформ з посиланням на Урядовий портал, про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Президентом Грузії Саломе Зурабішвілі в Києві.

Читайте також: Україна і Грузія планують взаємно визнати документи про вакцинацію

Глава українського уряду наголосив, що надання європейської перспективи для України та Грузії зробить суттєвий внесок у зміцнення стабільності в регіоні та посилить взаємну стійкість до викликів і загроз.

Очікуємо на наступний Саміт «Східного партнерства» в Брюсселі, який повинен посилити політичне значення цієї ініціативи та наповнити її більшим стратегічним змістом, — зазначив Шмигаль.

Під час зустрічі йшлося, що Україна та Грузія мають спільні цілі та завдання: відновлення територіальної цілісності країн, забезпечення сталого демократичного розвитку та економічного зростання, повна інтеграція до ЄС і НАТО.

Прем’єр-міністр привітав ключові рішення Саміту НАТО, які підтвердили відданість членів Альянсу рішенням Бухарестського саміту 2008 року щодо перспективи набуття Україною та Грузією членства в НАТО.

Сподіваємось на отримання нашими країнами чіткої перспективи щодо членства в Альянсі, — підкреслив очільник уряду України.

Під час зустрічі Шмигаль також наголосив на важливості діяльності Українсько-грузинської стратегічної ради високого рівня, яка покликана координувати увесь комплекс двосторонніх відносин, а також сприяти поступальному розвитку стратегічного співробітництва на всіх рівнях.

Прем’єр-міністр подякував Грузії за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. А також зі свого боку підтвердив підтримку Україною суверенітету й територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Читайте також: Кабмін планує спростити надання українського громадянства

Раніше Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт “Про авторське право і суміжні права”, який передбачає комплексне врегулювання відносин, що пов’язані з набуттям, охороною та захистом авторського права.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді створити Реєстр осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів).

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930