Внаслідок ускладнення погодних умов у 16 областях країни без світла залишилися 1 тисяча 418 населених пунктів.
Про це йдеться у зведенні Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Населені пункти знеструмлені через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП.
У Львівській області без світла залишилося 226 населених пунктів, у Київській — 201, Чернігівській — 184, Хмельницькій — 166, Житомирській — 163, Сумській — 160, Полтавській — 73, Тернопільській — 53, Черкаській — 40, Чернівецькій — 34, Донецькій — 28 , Рівненській – 26, Дніпропетровській – 22, Вінницькій – 20, Луганській – 11 та Кіровоградській – 11.
Нагадаємо, у ніч проти 15 січня на трасі Н-11 на Миколаївщині сильними поривами вітру повалило дерева.
Раніше повідомлялося, 15 січня метеорологи попереджали про погіршення погоди у Миколаївській області найближчими днями.
Як відомо, у неділю, 9 січня, на території Миколаївської області спостерігалося погіршення погодних умов. Це викликано тим, що Україна була під впливом теплого фронту, пов’язаного із циклоном Селімен над Східним Середземномор’ям.




