У ніч проти 15 січня на трасі Н-11 на Миколаївщині сильними поривами вітру повалило дерева.
Про це повідомили у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.
15 січня рятувальники двічі залучалися до ліквідації наслідків негоди.
Чергові відділення 17 та 20 державних пожежно-рятувальної частини розпилювали дерева, які впали, внаслідок сильного вітру на трасу Н-11 «Миколаїв-Дніпро» у Баштанському районі поблизу смт Казанка та м. Новий Буг, — йдеться у повідомлення.
Нагадаємо, 15 січня метеорологи попереджали про погіршення погоди у Миколаївській області найближчими днями.
Як відомо, у неділю, 9 січня, на території Миколаївської області спостерігалося погіршення погодних умов. Це викликано тим, що Україна була під впливом теплого фронту, пов’язаного із циклоном Селімен над Східним Середземномор’ям.




