Фото: Yevhen Perebyinis / Facebook

Чеха засудили до 15 років за участь в боях на боці «ДНР»

Суд заочно засудив до 15 років ув’язнення громадянина Чеської Республіки за участь у збройному конфлікті на сході України на боці сепаратистів так званої “Донецької народної республіки”.

Вирок виніс обласний суд Устецького краю 21 грудня, повідомляє чеське видання Аktualne.cz.

Чоловік звинувачується в тому, що він з кінця травня 2014 року брав активну участь у збройному конфлікті на сході України на боці сепаратистів так званої “Донецької народної республіки” проти законного уряду України, – повідомив представник Національного центру з боротьби з організованою злочинністю Ярослав Ібегей.

За його словами, засуджений навіть був нагороджений сепаратистами за відвагу.

Йдеться про Олдржіха Грунд, який воював проти українських ЗС в Карлівці, Слов’янську, Сніжному, Шахтарську, Іловайську, спершу як командир бойової машини, а пізніше – командир роти танкового полку, уточнює посол України в ЧР Євген Перебийніс у Facebook.

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила в УАФ про участь дев’яти громадян України в товариському матчі проти збірної так званої “Республіки Абхазія” 25 вересня 2020 року, серед них і екс-гравець МФК Миколаїв Артем Бессалов.

Раніше повідомлялось, Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області заочно засудив 40-річного жителя Миколаївської області до дев’яти років за ґратами. 16 червня 2020 року його визнали винним у створенні терористичної організації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram