Артем Бессалов. Фото - FootBoom

СБУ розслідує участь екс-гравця МФК Миколаїв Бессалова в матчах т. з. “збірної “ДНР”

Служба безпеки України повідомила в УАФ про участь 9 громадян України в товариському матчі проти збірної так званої “Республіки Абхазія” 25 вересня 2020 року.

Зараз комітет з етики та чесної гри УАФ розглядає дане звернення, вимагаючи письмове пояснення від гравців, про що повідомляє Діло з посиланням на прес-центр Української асоціації футболу.

“До УАФ звернулася Служба безпеки України і повідомила, що в ході здійснення оперативно-розшукової діяльності отримано інформацію про те, що громадяни України, які зареєстровані в Інформаційно-аналітичної бази УАФ, в складі збірної так званої “ДНР” брали участь в товариському матчі проти збірної так званої “Республіки Абхазія” 25 вересня 2020 року на стадіоні “Динамо” в місті Сухумі”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що дане звернення знаходиться на розгляді комітету з етики та чесної гри УАФ, в зв’язку з чим буде проведена перевірка можливих порушень кодексу етики і чесної гри УАФ футболістами в частині заподіяння шкоди іміджу українського футболу.  

Дивіться також: МФК «Миколаїв» розгромив МФК “Кристал”

З метою забезпечення стандартів мінімальної процедури в справі, УАФ пропонує надати письмові пояснення щодо їх участі в згаданому матчі наступним особам: Гарненку Станіславу Андрійовичу, 1987 р.н., Федотову Євгену Олександровичу, 1987 р.н.,  Пархоменку Артему Олександровичу, 2000 р.н.; Охматову Євгену Ігоровичу, 1987 р.н., Томазову Савелію Сергійовичу, 1998. р.н.; Махну Ярославу Миколайовичу, 1993 р.н., Лагоді Андрію Олеговичу, 2002 р.н.; Бессалову Артему Леонідовичу, 1983 р.н.; Фролову Владиславу Володимировичу, 1988 р.н.

“Письмові пояснення пропонується надіслати в термін до 28 грудня 2020 року включно на електронну адресу, – підкреслили в УАФ.

Варто відзначити, що найвідомішим серед зазначених гравців є 37-річний Артем Бессалов, який на професійному рівні виступав за донецький Металург, кам’янську Сталь, харківський Геліос, черкаський Дніпро, МФК Миколаїв, Полтаву та Кристал.

Нагадаємо, що спортсменки Школи вищої спортивної майстерності Вікторія Бондарь та Анна Нагірна завоювали “бронзу” на Чемпіонаті Європи у командній гонці переслідування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram