Битва за місто повинна продовжуватись: журналіст Олег Деренюга в “Шо у Сільман?”

Олег Деренюга – журналіст, головний редактор інтернет-видання “НикВести”. Автор і ведучий політичного ток-шоу “Битва за місто”. У 2020 році висунутий на міську премію “Городянин року” в номінації “Засоби масової інформації”.

Під час місцевих виборів Олег Деренюга був ведучим політичного ток-шоу “Битва за місто”. Проект став яскравою частиною передвиборчої кампанії і майданчиком для дискусій та знайомства з новими обличчями в місцевій політиці.

Битва за місто повинна продовжуватись. Вона не завершується з виборами. Те, що Сєнкевич переміг на виборах мера, не означає, що закінчилась моя битва, як громадянина та виборця, за комфортне місто. Я не задоволений цим містом, – каже Олег Деренюга.

олег деренюга
Олег Деренюга. Фото: ТРК “МАРТ”
Дивіться також: НЛП – це мова описування: психолог Альона Шуліна в “Шо у Сільман?”

Свого часу журналіста запрошували до команди різні політичні сили. Зокрема, просто під час запису інтерв’ю з Давидом Арахамією, народний депутат запропонував Олегу Деренюзі приєднатись до команди “Слуги народу”. Запрошували Олега і до команди чинного мера. Але в політику журналіст вирішив не йти.

Я зрозумів, що я тоді втрачу більше, ніж отримаю. Я вже не буду журналістом, – вважає Деренюга.

Олег вважає, що представляти інтереси містян мають люди, які відбулись у житті, мають великий досвід, знання та достаток.

У мене таке відчуття, що депутати – це старійшини міста, це магістрат засідає, котрі знали, як було, розуміють історію. … Можливо, на пенсії я піду в депутати, – припустив Олег Деренюга.

Нагадаємо, раніше гостем програми “Шо у Сільман?” був Юрій Степанець, став депутатом Миколаївської міської ради від “Слуг народу”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram