Будівництво держави за принципом «знизу догори»: партія «Пропозиція» провела установчу конференцію

20 серпня у концерт-холі «Юність» відбулась установча конференція Миколаївської обласної організації політичної партії «Пропозиція», за результатами якої було висунуто кандидатів у депутати та голів місцевих рад різних рівнів.

Партія «Пропозиція» – це нова політична сила в Україні, офіційно зареєстрована у червні 2020 року. Її співзасновниками стали мери українських міст: Дніпра, Чернівців, Житомира, Кропивницького, Каховки та Миколаєва. 

Сьогодні ми зібрались з вами для того, щоб зробити важливий крок для кожного з нас. Що таке “Пропозиція”? “Пропозиція” – це партія, яка хоче і може брати на себе відповідальність: відповідальність за розвиток своїх територій, – заявив миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич каже, своїм основним програмним завданням партія бачить будівництво держави за принципом «знизу догори», коли проблеми вирішуються на місцях, а центральна влада доповнює місцеве самоврядування.  

“Пропозиція” – це не про красиві слова, це про відповідальність. Все, за що ми можемо відповідати на місці, ми повинні брати і відповідати, і повинні мати на це ресурси самоврядування, – додав Сєнкевич.

У «Пропозиції» впевненні, політсила має бути представлена у місцевих радах людьми, котрі володіють досвідом роботи у різних сферах життєдіяльності громади: освіті, медицині, інфраструктурі, спорті, бізнесі, культурі і т.д.    

Ця команда більше всього заслуговує на довіру. Мені здається, що тут люди, і я в цьому впевнений, дійсно професіонали і знають, що хочуть зробити для міста, – підкреслив директор КУ “Миколаївський зоопарк” Володимир Топчій.

У партії спростовують твердження, що «Пропозиція» – це партія мерів. Її учасники наголошують, будь-який охочий громадянин може приєднатись до команди, якщо поділяє ідею розвитку місцевого самоврядування.   

Нагадаємо, Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся зі студентами миколаївської Могилянки. Випускником якої, до речі, є і сам. Зустріч ініціювали студенти факультету політичних наук.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram