Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Британія виділяє ще майже £2 мільярди на проєкти з Україною

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Велика Британія виділяє ще майже 2 млрд фунтів стерлінгів на реалізацію спільних з Україною проєктів, зокрема у інфраструктурі та енергетиці.

Про це він сказав на спільному брифінгу з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном після завершення перемовин у Києві, повідомляє Укрінформ.

«Позаминулого року ми підписали угоду про політичне співробітництво – вільну торгівлю та про стратегічне партнерство. Вона успішно працює, що доводить зростання обсягу нашої двосторонньої торгівлі на 60%», – сказав Зеленський.

Читайте також: Україна працює над створенням комфортного середовища для іноземного бізнесу – Шмигаль

Як додав глава Української держави, «ми прагнемо розширювати партнерство в усіх сферах».

Ми домовилися започаткувати переговори про лібералізацію торгівлі. Окрім коштів для військово-морського флоту України, Велика Британія виділяє ще майже 2 млрд фунтів стерлінгів на реалізацію спільних з Україною конкретних і взаємовигідних проєктів в інших сферах, зокрема, інфраструктурі та енергетиці, – заявив Зеленський.

Читайте також: Зеленський розповів про фінансову допомогу іноземних держав

Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ України отримає від Європейського Союзу 1,4 млн євро на облаштування державного кордону.

Також міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запевнив данський бізнес, що сьогодні немає приводів для скорочення або згортання інвестиційних проєктів в Україні, оскільки безпекова ситуація залишається контрольованою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram