Близько 110 тисяч українців протермінували другу дозу вакцини проти COVID-19.
Про це заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив під час брифінгу.
Кузін зазначив, що наразі в Україні не зафіксовано нового штаму, проте ситуація може змінитися, а тому потрібно залишатися пильними.
Разом з тим близько 110 тисяч українців протермінували другу дозу антиковідної вакцини, – додав заступник міністра охорони здоров’я.
Кузін наголосив на необхідності щеплень від COVID-19.
Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував підписання наказу про введення в Україні третьої дози проти COVID-19. Йдеться саме про додаткову дозу, а не бустерну.




