Біля будівлі миколаївської мерії комунальники спиляли багаторічні ялинки: хто і навіщо?

Перед будівлею Миколаївської міської ради комунальники спиляли багаторічні ялинки. Ця новина викликала жваве обговорення в мережі. Кореспонденти телеканалу «МАРТ» з’ясували, навіщо це зробили.

26 січня у Миколаєві обговорювали не лише черговий масовий обстріл з боку російських окупантів, а й спил ялинок поблизу з будівлею міської ради. Про цю подію написала низка місцевих видань, а в мережі розгорілося активне обговорення. В управлінні екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаєва пояснюють, рішення про зруб дерев ухвалили за підсумками експертизи, яку провели на прохання самої міськради.

Управління екології оперативно зібрало комісію та провело експертизу, в результаті якої з’ясувалося, що корені дерев роками руйнували фундамент міської ради та вже досягли вікової межі, — зазначила заступниця начальника управління екології департаменту ЖКГ Миколаєва Тетяна Скибицька.

Від старості дерева дедалі дужче нахиляються, їх доводилося прив’язувати дротами. Через вибухову хвилю під час ракетного удару по будівлі Миколаївської облдержадміністрації ялинки похилилися ще більше. В управлінні екології запевняють, ліквідація застарілих дерев повністю законна. Згідно з державними будівельними  нормами ялинки, як і будь-які інші дерева, мають саджати на відстані мінімум 5 метрів від будівлі. Нині цього правила не дотримано.

Комунальники спиляють усі 12 ялинок, що розташовані біля центрального входу мерії. Невдовзі служби міста займуться благоустроєм цієї території. 

Нагадаємо, у четвер, 26 січня, під час засідання сесії депутати Миколаївської міської ради ухвалили програму забезпечення житлом військовослужбовців Миколаївського гарнізону на 2023-2025 роки.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram